Хроника 10. октомври 2018. / 23:27

15-годишник физички бил нападнат од две непознати лица

15-годишник физички бил нападнат од две непознати лица

М.И. од Скопје пријавил дека неговиот 15-годишен син физички бил нападнат од две непознати лица.

Како што информира МВР, вчера во 10.20 часот во Полициската станица Чаир, М.И.(56) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 9.15 часот на улица Тале Христов неговиот 15-годишен син физички бил нападнат од две непознати лица.