татко

Пронајдени се 25 резултати на тема „татко“
Живот

Го гушкаше мртвиот син единец во обид да го спаси: Страшна исповед на соседот кој го извади детето (2) од полски клозет

Теодор Максутовиќ (2), кој додека си играл паднал во полски нужник и се удавил, е најден дури откако неговиот роднина со мотика ја пребарувал...