стефан ристовски

Пронајдени се 4 резултати на тема „стефан ристовски“
Спорт

Хаос на натпреварот Спортинг Лисабон-Бенфика: Хулигани нападнаа фудбалери – Стефан Ристовски едвај спаси жива глава

Вистински хаос се случи по денешниот натпревар во кој Спортинг Лисабон не успеа да издвојува победа и пласманот во Лигата на шампиони...