Коѕијас

Пронајдени се 17 резултати на тема „Коѕијас“
Македонија

Коѕијас го коментира Викиликс: Груевски глумеше пред странците, не прифати ни „Северна“ ни „ерга омнес“

Вчера, одговарајќи на нападите од Нова демократија и од лидерот Кирјакос Мицоткаис, кој по повод Викиликс документот според кој Никола...