тендер

Пронајдени се 21 резултати на тема „тендер“
Македонија

Стоилковски: Филипче да си поднесе оставка, нема друг случај ќерката на таткото да му дава тендери од 3 милиони евра

Венко Филипче и Ирина Ставридис Пановска треба да си заминат од функциите. Незамисливо е во јавна установа да доделува тендер при очигледен...