лидерска средба

Пронајдени се 50 резултати на тема „лидерска средба“
Македонија

Мицкоски: До овој момент не преговаравме и не разговаравме за други теми, ниту за карактерот на референдумот, ниту за евентуалното референдумско прашање

Интегрален текст од изјава за медиуми на Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ Почитувани, После неколку часовни преговори,...