ѓорге иванов

Пронајдени се 48 резултати на тема „ѓорге иванов“
Македонија

Милош Земан: Бојкот, незаинтересираност или лошо поставено прашање се причини за ниската излезност на референдумот

Ако е многу ниска излезноста на референдумот, тоа може да значи три работи: бојкот, незаинтересираност или лошо поставено прашање. Кое...