фејсбук

Пронајдени се 63 резултати на тема „фејсбук“
Македонија

Пратеникот Драган Данев на Фејсбук: Не гласам за Уставни измени, секогаш ќе бидам против предавничкиот договор!

Драган Данев, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ вечерва објави статус во кој објасни дека нема намера да гласа за ниту една уставна измена во Собранието...