ЕЛЕМ

Пронајдени се 20 резултати на тема „ЕЛЕМ“
Македонија

Димче Арсовски: Анѓушев ја потценува интелегенцијата на граѓаните додека ги полни своите фирми и фирмите на своите најблиски со тендери!

Вицепремиерот за грантови и тендери, Кочо Анѓушев ја потценува интелегенцијата на граѓаните додека ги полни своите фирми и фирмите...
Македонија

ЕЛЕМ се заканува со тужби. Ќерката на Џафери и синот на Грчев остануваат со средно и без образование во нивните обрасци

Државната компанија ЕЛЕМ до медиумите достави демант на информацијата која ја објави Лидер дека ќерката на собранискиот спикер Талат...