Боро Стојчев

Пронајдени се 10 резултати на тема „Боро Стојчев“
Македонија

(Видео) СДСМ: Почната е постапка за исклучување на Боро Стојчев од партијата, очекуваме и негова оставка

Во врска со градоначалникот на Ново Село, Боро Стојчев, којшто сега е вратен на функцијата, денеска од СДСМ изјавија дека е почната постапка...