Спорт 12. јули 2018. / 20:04

Нивес Целзиус ја прослави победата на „коцкестите“ на свој секси начин

Нивес Целзиус ја прослави победата на „коцкестите“ на свој секси начин

Хрватската старлета не пропушти да го прослави пласманот на финалето на „коцкестите“ со провокативна фотка на социјалните мрежи.

Секој натпревар Нивес е се пожешка, чекаме да видиме со што ќе не „почести“ за финалето.